ART - MEDIA
AM Art-Media to polska spółka, działająca na rynku od 1998 roku. Naszą misją jest budowa wzajemnego zrozumienia między uczestnikami życia publicznego. Pracujemy dla polskich i zagranicznych firm oraz instytucji publicznych, pomagając im w zarządzaniu komunikacją z otoczeniem, w tym z mediami. Specjalizujemy się w kompleksowym informowaniu o usługach i produktach naszych klientów, a także w organizacji eventów.
City Security
Założone przez Marcina Sejdaka i Beniamina Krasickiego w 2000 roku City Security to jedna z czołowych w Polsce firm specjalizujących się w ochronie osób i mienia. Zatrudnia kilka tysięcy pracowników zapewniając bezpieczeństwo obiektów należących do sektora prywatnego (głównie centra handlowe, biurowe, budowlane i logistyczne) i państwowego (m.in. urzędy, szpitale), a także organizując konwoje czy oferując usługę monitoringu. Niemal od samego początku City Security rozwija się organicznie na terenie Polski, obsługując coraz więcej klientów reprezentujących różne branże. Kilka lat temu, za namową polskich firm działających w Rosji i na Ukrainie, City Security rozpoczęło działalność także i na tamtych rynkach. Od tamtej pory zdobyło wiele nowych kontraktów – głównie na ochronę obiektów miejscowego sektora prywatnego oraz – co wyjątkowe – kilku należących do sektora publicznego. Zaufanie ukraińskich i rosyjskich klientów zdobyło niespotykanym wcześniej na tamtym rynku podejściem do klienta, które uwzględnia jego komfort i indywidualne wymagania. We wrześniu City Security zdecydowało się na kolejny śmiały krok. Zawiązało międzynarodową grupę specjalizującą się w ochronie i logistyce (facility management) z M2C - największą firmą tej branży działającą w Czechach. Nowa firma nosi nazwę M2.CS i jest obecna w 9 krajach całego regionu, stając się jedną z wiodących firm sektora security, oferującą usługi najwyższej jakości i wyznaczającą nowe trendy. 
Polska The Times
Polska to gazeta opiniotwórcza i użyteczna. Czytelnik znajdzie w niej najwyższej jakości informacje lokalne, ogólnopolskie i ze świata. "Polska" powstaje we współpracy z najbardziej prestiżową gazetą brytyjską "The Times". Dziennik ukazuje się w poniedziałki i piątki.

Galeria