13 grudnia 2013 w Galerii Delfiny rusza DELFIATON!

Jest to wydarzenie w klimacie świątecznego kiermaszu, gdzie można będzie nabyć w przystępnych cenach obrazy, miniatury, rzeźby, grafiki czy tkaniny firmowane przez znanych artystów, od lat skupionych wokół Galerii Delfiny. Tradycję tą zapoczątkowała założycielka Galerii, Delfina Krasicka, by promować prace młodych talentów. Delfiaton jest także doskonałą okazją do kupienia wyjątkowych podarunków za niewysoką cenę.

Tegoroczny dochód z Delfiatonu przeznaczony zostanie na rehabilitację znanego warszawskiego muzyka i DJ Bartka Dzienkiewicza, w środowisku "klubowym" znanego jako dj. MesBrutah. Bartek jest synem śp. Krzysztofa Dzienkiewicza artysty malarza zaprzyjaźnionego z Galerią Delfiny. W wyniku nieszczęśliwego wypadku na Mazurach Bartek doznał urazu szyjnego odcinka kręgosłupa i jest sparaliżowany, potrzebuje rehabilitacji oraz specjalnego przystosowania mieszkania.

Muzykowi pomagają też koledzy organizując 13.12.2013 koncert DLA BARTKA, impreza odbędzie się w klubie Powiększenie ul. Nowy Świat 27, wstęp / cegiełka 20 PLN

DELFIATON potrwa do 5 stycznia 2014 roku.

Galeria